fbpx

Expresky z hôr

Expresky z hôr

V Expreskách z hôr Vám budem dávať tipy na zaujímavé akcie, videa, články, blogy atď.., na pravidelnej týždennej báze. Tento týždeň začíname. Načerpajte inšpiráciu na víkend priatelia 🙂 .

Emelie Forsberg
Emelie pomaly ale isto napreduje. Po zranení zo začiatku februára robí viditeľné pokroky. V krátkom videjku ukazuje svoj terajší harmonogram. Kiež by to bolo radšej v horách na lyžiach alebo teniskách. Každopádne ako sa hovorí, čo ťa nezabije to ťa posilní! Be strong Emelie a skorý návrat do milovaných hôr.

StepsA big part of life is about adaptation and to make the best of what we got. These days I find bliss in the rehab progress, the simple pleasure in just making a fire, learning a little bit about a new subject and other small projects I couldn’t have done if I didn’t had that ski crash 4 weeks ago.Salomon Running / SEAT Sverige / Suunto / Clif Bar / Bliz / Salomon Freeski

Posted by Emelie Forsberg on Monday, March 7, 2016

 

Anton Krupicka

Práskač Tony už dlhšiu dobu zarezáva v La Sportiva vecičkách. Takto fajne sa vybláznil v Aspene. Viac sa o jeho výlete dozviete z článku na blogu: Power of Four Skimo Race — 2016.

Anton Krupicka odetý v La Sportiva užíva skialp v Aspene.
Expresky z hôr: Anton Krupicka odetý v La Sportiva užíva skialp v Aspene, zdroj: Anton Krupicka Facebook page

 

From the Road

Zima ešte nekončí! A končí vlastne niekedy  na ikonických vrcholoch Chugach Mountains na Aliaške? Freeride práskači okolo Erica Hendersona vám skoro v 24 minútovom filmíku pod záštitou značky Dynafit ukážu ako sa to robí 🙂 .

 

 

Kysucká Stovka 2016

Kysucká stovka odštartuje už tento piatok 11. marca. Trasa s dĺžkou 127 km a celkovým stúpan ím +5560 m vedie cez turistické chodníky Kysuckej vrchoviny, Kysuckých Beskýd a Javorníkov. Časový limit pre dokončenie je 32 hodín. Kysucká stovka je súčasťou 2. ročníka Slovenskej Ultratrailovej Ligy rovnako aj súčasťou 7. ročníka Česko-Slovenskej tisícovky, ako aj CSUT.

Kysucká stovka, zdroj: kysuckenovemesto.sk
Expresky z hôr: Kysucká stovka, zdroj: kysuckenovemesto.sk

 

Malá Fatra Open

V sobotu 14. marca sa uskutoční 10. ročník pretekov v skialpinizme . MALÁ FATRA OPEN. Viac informácií  nájdete aj na skialpkrivan.sk. Prezentácia borcov  prebehne o 9:00 na Zajacovej.

Malá Fatra Open 2016
Expresky z hôr: Malá Fatra Open 2016

To je pre dnešné Expresky z hôr všetko a cez víkend všetci do hôr. Čaute 🙂

 

 

Komantáre

komentárov