fbpx

Predstavujeme: NESSI Sportswear – na šport a behanie s módnou vlnou

Stretli ste sa už so značkou Nessi Sportswear? Ja som na športové oblečenie od nich natrafila len nedávno, no hneď na prvý pohľad ma zaujalo. Nessi si totiž jednoznačne dali záležať na pútavom dizajne. 🙂 Poďme si túto značku a ich produkty predstaviť trochu bližšie …

Nessi Sportswear je írska značka založená v roku 2006 skupinou ľudí naplnených vášňou k športovým aktivitám každého druhu. Značka sa snaží ísť v ústrety aktívnym ľuďom a ich potrebám – či už ide o beh, fitness, jógu alebo ďalšie športy, zámerom je ponúknuť oblečenie dostatočne funkčné a pohodlné – napr. aj pomocou plochých švov, ktoré nespôsobujú diskomfort a odieranie pri nosení.

Bežecké legíny s multifunkčným pásom Nessi Yellow Net
Bežecké legíny s multifunkčným pásom Nessi Yellow Net

Výrobky Nessi sú vyrábané v Poľsku – čo mňa osobne teší, že nie sú „klasicky“ z Číny. 🙂

Svoje zastúpenie má značka Nessi zatiaľ v Írsku, Poľsku a v Českej republike – stránka výrobcu v CZ je http://www.nessisport.cz/.

Cieľom Nessi nie je podľa ich slov byť len lídrom na trhu, ale chcú vytvoriť komunitu aktívnych ľudí, ktorí sa navzájom inšpirujú a zdieľajú svoje dojmy. Preto spolupracujú s mnohými atlétmi, amatérskymi aj profesionálnymi a podporujú ich na rôznych podujatiach. Zúčastňujú sa výstav, závodov a športových akcií a taktiež radi trávia svoj voľný čas aktívne, vďaka čomu vedia porozumieť, čo na oblečení dokáže pokaziť alebo vytvoriť dobrý dojem. Snažia sa načúvať zákazníkom, aby im vedeli ponúknuť lepšie produkty.

Zateplené termoaktívne pánske legíny a mikina Nessi Yellow Crystals Pro
Zateplené termoaktívne pánske legíny a mikina Nessi Yellow Crystals Pro

Nuž dobre, takúto filozofiu azda zdieľajú mnohé značky – ale čo je na oblečení od Nessi špeciálne?

V dnešnej dobe je už veľmi náročné zaujať, „všetko tu už bolo“ a aj výrobkov z radu nekvalitnejších až po veľmi kvalitné aj v rámci finančných možností sa dá vybrať neúrekom, značiek je na trhu nepreberné množstvo. Zo všetkých strán nás, spotrebiteľov, zahŕňajú rôznymi produktami a ponukami – koľké razy už človek ani nerozklikne, lebo je toho všade priveľa a podobného „na jedno kopyto“.

Dlhé bežecké/fitness legíny Nessi - rôzne farby a motívy
Dlhé bežecké/fitness legíny Nessi – rôzne farby a motívy

Čo mňa ale na Nessi zaujalo ihneď, a tým túto značku vyzdvihlo u mňa z šedej masy, je jednoznačne originálny dizajn. Ten ma veľmi oslovil, pretože som milovník farieb. A čo je super, že sa už výrobcovia prestávajú báť „divotvorných“ farieb a vzorov a upúšťajú od klasickej čiernej. No, úprimne, pri niektorých modeloch a farbách až vyslovene slintám – hlavne tých, kde je aj zelená. 😀 Myslím, že v tomto smere Nessi rozhodne zabodovali, čo poviete?

Športová sukňa so šortkami - Nessi Mosaic
Športová sukňa so šortkami – Nessi Mosaic

Akú škálu produktov Nessi ponúka?

Aj v rámci českej stránky Nessi ponúkajú v menšej miere pánske oblečenie – bežecké nohavice, termoprádlo či mikiny. Čo sa týka dámskeho oblečenia, tam je ponuka o poznanie širšia – bežecké/fitness legíny, sukne, šortky, nohavičky a podprsenky, topy a tričká, mikiny, termoprádlo. Taktiež zo športových doplnkov aj čiapky, nákrčníky, čelenky, kukly, ponožky či bežecké opasky na drobnosti. Na výber sú aj dizajnové „sety“ – tak už si len vybrať kúsok vo farbe a vzore, ktorý je nám najmilší.

Bežecké/fitness šortky Nessi
Bežecké/fitness šortky Nessi
Športové podprsenky Nessi
Športové podprsenky Nessi
Športové topy Nessi
Športové topy Nessi

Niektorý z týchto veselých farebných produktov by určite v bežeckom šatníku potešil nejednu ženu … možno je škoda, že aj pre pánov nie je ešte o niečo väčší „divoký farebný“ výber, lebo v mojom okolí sa už začínajú sem-tam sťažovať, že by aj oni chceli niečo s originálnym dizajnom a farbami, no nevedia také zohnať. 🙂 A v rámci testovania by nebolo dobudúcna zlé okrem do očí bijúceho krásneho a módneho vzhľadu „skontrolovať“ aj kvalitu a komfort nosenia týchto vecičiek … Uvidíme.

Každopádne, ak máte skúsenosti s touto značkou a s niektorým z ich produktov, uvítame Vaše dojmy a zhodnotenie dolu v komentároch. 🙂

Do behania, priatelia.

Logo Katka@janurky.sk

Komantáre

komentárov