fbpx

Turistický ruksak Ferrino Agile 35 | Outdoor recenzia

Ferrino Agile 35 je veľmi ľahký turistický batoh, ktorý využiješ na turistike zimnej a aj letnej. Váži len 950g. a keď z neho vytiahneš výstuž chrbátu tak ešte menej. Toto je celkom prelomové pri tak veľkom turistickom batohu.

Batoh Ferrino Agile 35 viete pekne napratať | outdoor recenzia

Výstuž tohoto turistického batohu je riadne premakaná. Nie je to žiaden „šuviks“. Až som ostal prekvapený, čo som z neho vytiahol.

Chrbtový systéme ruksaku Ferrino Agile 35
Chrbtový systém ruksaku | outdoor recenzia

Detaili batohu Ferrino Agile 35, ktoré oceníš

Oceníš na ňom jeho elastické, odolné, sieťkové vrecká po bokoch a jedno centrálne vrecko v strede. Samozrejme, že má vývod na hydrovak a úchop na cepín a paličky. Záchranná píšťalka je samozrejmosť na tomto turistickom batohu.

Taktiež má vrecká na bedrovom páse.

Sieťkové vrecká batohu Ferrino Agile 35 | outdoor recenzia

Jeho ramenné popruhy nerežú na pleciach, ani keď ho máš naplnený a máš len tričko. Ocenia ho aj ľudia, ktorí milujú turistiku a chodia na túry narýchlo a naľahko.

Určite sa niektorým z vás bude páčiť aj to, že sa dá vybrať výstuž z tohoto batohu. Môžete si ju tak poriadne vyčistiť od potu a nečistôt. Okrem iného sa tento turistický batoh stáva extrémne zbaliteľný do väčšieho batohu keď idete niekam na výlet, alebo túru na viac dní.

Ruksak Ferrino Agile 35 bez chrbtového systému
Turistický batoh Ferrino Agile 35 po vybratí chrbtového systému | outdoor recenzia

Jeho zbaliteľnosť však nijako neobmedzuje objem turistickej výbavy, ktorú viete do neho dať. To čo viete do neho dať je v podstate postačujúce aj na prespanie pre dve noci na jar a v lete ak sa tak rozhodneš na hrebeňovke.

Turistická výbava, ktorú vieš dať do ruksaku | outdoor recenzia

Obsiahlejšiu recenziu však nájdeš v nizšie pripojenej video recenzii pre tento batoh.

Video Outdoor recenzia

Ak ťa batoh zaujal a chcel by si si ho kúpiť tak ho nájdeš aj na tomto eshopiku. Pre ďalšie otázky kľudne píš pod video recenziu na Youtube tyger.sk, alebo pod tento článok. Na yotube to je však prehľadnejšie.

Komantáre

komentárov