fbpx

Inzercia: Prečo si kúpiť čelovku a maskáčové nohavice?


Nachádzate v army obchodoch široký výber čeloviek a maskáčových nohavíc ? Kladiete si otázku, kde tieto produkty využijete a ako sa zorientovať medzi modelmi? Máme pre vás zopár dôvodov, prečo sa čelovka a maskáčové nohavice hodia pre každého.

Čelovka je perfektným nástrojom v prípade, že potrebujete osvetlenie na tmavých miestach a potrebujete mať voľné ruky. Či ste už vášnivým bežcom, prieskumníkom alebo radi kempujete, bude vás tento šikovný technologický doplnok spoľahlivo sprevádzať.

čelovka dostupná v army shope
Maskáčové nohavice sú kúskom, ktorý využijete aj v menej extrémnych situáciách. Tento neformálny druh oblečenia oceníte nie len v divočine, ale aj ako súčasť šatníka na bežné dni.

Praktické výhody čelovky

Čelovky netreba špeciálne prestavovať, sú na trhu už dlhú dobu. Majú niekoľko zásadných výhod:

  • vaše ruky zostávajú voľné – na rozdiel od bateriek majú obrovskú výhodu, že počas svietenia môžete aktívne využívať ruky. Využije to pri nočnom lyžovaní, behu alebo šplhaní po skalách.
  • dĺžka lúča – vyššie modely čeloviek majú funkciu reflektora. Dokážu vytvárať svetelný lúč s dosvitom až 116 metrov. Môžete tak skúmať terén aj na dlhšiu vzdialenosť
  • nastaviteľné osvetlenie – môžete si nastaviť uhol a zoom osvetlenia. Pri niektorých čelovkách je možné otáčať ich priamo v držiaku. Týmto spôsobom si viete nastaviť smer svietenia.
  • odolnosť voči nárazom a vode – mnohé svetlomety sú vyrobené z materiálov, ako napr. letecky tvrdený hliník. Sú tak odolné voči nárazom. Vyššie cenové kategórie sú vodotesné až do hĺbky 2 metrov, hodia sa tak nie len do dažďa.

Kde využijete maskáčové nohavice?

Veľké množstvo vreciek, kvalitné zapínanie, vzdušný materiál a taktický dizajn, toto všetko sú výhody maskáčových nohavíc , ktoré z nich robia obľúbený kúsok každého mužského šatníka. Sú ideálnym oblečením na hory, rybolov, kempovanie alebo len tak pri práci okolo domu. Pre všetkých fanúšikov maskáčového oblečenia, sú k dostatniu aj v takomto prevedení. Maskáčové nohavice využijete pri taktických hrách, paintballe alebo poľovačkách.
maskáčové nohavice z army shopu

Praktickosť oboch typov produktov, čelovky i maskáčových nohavíc, si vás získajú. Cenovú reláciu a kvalitu kúskov berte do úvahy podľa toho, na aké účely ich budete využívať. Široký sortiment čeloviek a maskáčových nohavíc nájdete aj v obchode s vojenským oblečením a doplnkami ARMY MARKET. 

Komantáre

komentárov