fbpx

Land rover Explore outdoor telefón a predstavenie plus video

Land rover Explore je telefón, ktorý vychádza z konštrukčných skúsenosti firmy CAT a inovatívnosť potiahol zrejme zo svojej divízie auto priemyslu. Pre tých lenivejších na čítanie som umiestnil na koniec článku video, kde sa ním zaoberám priamo na výstave. Je to telefón, lepšie povedane smartfón, ktorý je absolútnou novinkou a prvý raz bol odprezentovaný teraz na ISPO 2018 výstave.Land Rover Explore outdoor telefón, telefón na ruke

Na prvý pohľad má lepši dizajn ako smartfóny od CAT. Samozrejme je z neho cítiť robustnosť adekvátnu pre “durabilné” outdoor telefóny. Čo ho však líši od CAT- u výrazne je jeho modulovateľnosť. Čo to je ?

Modul pre Land rover Explore

Prvým modulom, ktorý som dostal k dispozícií je jeho dodatočná batéria. Takže ku parametrom. Samotný telefón má cca 4000 mAh silnú batériu s tým, že tento modul ju dopĺňa o 3620 mAh. Čo z neho činí 7000mAh mašinu. V tomto je to pre nás outdooristov ozaj silná referencia, pretože z toho dokážeme v podstate fungovať 2-3 dni v horách.Land Rover Explore outdoor telefón, telefón s modulom vedľa

Skutočne alebo si to len myslíme ? To ukážeme ďalej v teste keď nám príde telefón do redakcie a ja ho hneď vezmem do terénu v horách.

Modul sa spája veľmi jednoducho so zvyškom telefónu a to priložením, kde magnetickou silou obe časti zariadenie na sebe jednoducho doľahnú.Land Rover Explore outdoor telefón, telefón pri nasadzovaní s modulom

Doplňujúci modul teelfónu Land rover Explore má v sebe pridaný GPS posilovač signálu, takže finálne sa stane zrejme z neho aj plnohodnotná GPS navigácia v teréne.

Váha smartfónu Land Rover Explore

Žial som nemal som sebou váhu :D, ale pocitovo nebol najťažší, keď sa však k nemu pridal modul dodatočnej batérie, išiel už na dobrých 800g. Veľkosťou bol ako GPS outdoor navigácia, napríklad taká ako má Garmin. Pre mňa v prípade alpinizmu a turistike stále dobý “deal” aj napriek väčšej váhe.

Land Rover Explore outdoor telefón, telefń s modulom batérie

Optika telefónu Land rover Explore

Údaje by mali byť dostupné na veľkej výstave vo Februáry, z neoficiálnych zdrojov som sa však dozvedel, že by mala byť lepšia ako tá na CAT telefónoch. Ako veľmi bude lepšia teraz ešte nevieme.

Orientačná cena by mala byť okolo 680 eur.

Tešíme sa však na realitu. Nezabudnite nás sledovať na Youtube.

Land Rover Explore outdoor telefón, brožúra

Video prezentácia outdoor telefónu Land Rover Explorer

Summary
Land rover Explore outdoor telefón a predstavenie plus video
Article Name
Land rover Explore outdoor telefón a predstavenie plus video
Description
Absolútna novinka v outdoor telefónoch Land Rover Explore je smartfón na ktorý viete neuveriteľne ľahko pripájať dodatočné mouly, ktoré umocnia váš mobil.
Author
tyger.sk

Komantáre

komentárov